Étkezés

Azok a tanulók, aki rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülnek (és van érvényes határozatuk), s ezért ingyenesen étkeznek, szükség van a szülő által kitöltött ingyenes étkezési nyilatkozatra, amelyet az augusztusi befizetéskor (vagy előtte az ügyeleti napokon) le kell adni.
A nyilatkozat kérhető a titkári irodán illetve letölthető:
Nyilatkozat ingyenes étkezéshez (nyilatkozat_ingyenes_etkezeshez.pdf)

Kérjük a szülőket, hogy akinek nyár folyamán lejár a határozata, feltétlenül hosszabbítsa meg, hogy a kedvezmény folyamatos legyen. Lejárat előtt 1 hónappal már lehet intézni az okmányokat. Az ügyintézéshez iskolalátogatási igazolás az ügyeleti napokon a titkári irodában igényelhető.

A három vagy több gyermekes családok gyermekei 50%-os étkezési kedvezményre jogosultak. A jogosultságot igazoló MÁK igazolást, vagy a családi pótlék kifizetését bizonyító bankszámla kivonat másolatát illetve postai csekket az étkezési befizetésig adják le a titkári irodában.

A tartósan beteg vagy SNI-s tanulók is 50%-os étkezési kedvezményre jogosultak. Az ő esetükben csak akkor kell a MÁK igazolást illetve a határozatot behozni, ha az elmúlt időszakban kontrollvizsgálaton vettek részt, és új határozatot kaptak.